Outfit, s nímž během chladnějších dnů oslníte

Chladné dny nás v nejbližší době ještě neopustí, proto stále využijeme teplejší oblečení, kterého je naštěstí na pultech obchodů stále habaděj. Pokud nevíte, jaké kousky si domů vzít, pak vám přinášíme tip na skvělý look, který zahřeje. A jestli kousky z outfitu doma ještě nemáte, šup šup do obchodu!

Zimní kolekce nám přinesla celou řadu svetrů s rolákem, a to hlavně v šedé barvě. Taky nám přinesla poměrně velké množství mikin. Nejpopulárnější jsou ty s kytičkami. Vzor kytiček je však fenomenální i na kabelkách nebo na kabátech.

Novinek je však mnohem víc! Pojďme si představit outfit, který je složen převážně z novinek v obchodech.

Kabát je základem

Letos byste neměli existovat bez kabátů rovného střihu. Tento kabát se nosil i vloni, ale vloni jsme ho nemohli skoro nikde sehnat. Dnes ho najdeme naštěstí takřka všude. Řekněme, že máme šedý kabát – abychom zachovali elegantnost, na sebe si oblékneme šaty krabicového střihu, které délkově sahají až ke kolenům. Ty by měly být barvy khaki nebo hořčicově žluté. K nim pak přidáme černé punčocháče, ať nám není zima. Kolem krku ledabyle uvažte černou, dlouhou šálu.

A co boty a doplňky?

Co se týče obuvi, měli bychom volit chelsea boty, a to v barvě khaki (pokud budeme mít šaty této barvy) nebo v klasické černé. Můžete zvolit kabelku černé barvy s kytičkami pro oživení. K tomuto looku se hodí také černá, nebo bordó kabelka přes rameno.

Klidně zvolte jako doplněk i čepici, a to dle barvy šatů, bot nebo kabelky.

Autor příspěvku: Redakce