Pánové, oslňte na obchodním jednání. Poradíme, co si obléknout

Na obchodním jednání chce vypadat každý k světu. Zejména u mužů znamená obchodní jednání možnost se krásně a elegantně obléknout. I když muž chodí věčně oblečen jen v tričku a kalhotách, na obchodní jednání se takzvaně “vyfikne”, aby se mu podařilo vše, co se mu podařit má. V současné době si navíc může vybírat z mnoha krásných kousků, s nimiž jednoznačně nadchne.

I když se pod elegantním outfitem představí především oblek nebo smoking, opravdu to není jen o obleku a smokingu. Pánové mohou nadchnout i jinak, a to konkrétně košilí a kalhotami. Když k tomu doplní zajímavé pánské doplňky, mají najednou vyhráno.

Košile hraje prim

Pokud přemýšlíte nad tím, co si obléknete na obchodní jednání, doporučujeme si obléknout vypasovanou košili, která není nijak výrazně zbarvená. Košile se navíc může zkombinovat nejen se svetrem, ale také se sakem. Pamatujte na to, že každá elegantní košile má i manžetové knoflíčky, které jsou nedílnou součástí košilí.

Ke košili můžete obléknout nejen oblek, ale také jen společenské kalhoty, které doplníte páskem a hodinkami.

Pozor na to, co si obouváte

Velký pozor si dávejte na to, co si obouváte na nohy. Boty jsou totiž také součástí vašeho outfitu a rozhodně je nepodceňujte, jelikož by se vám to nemuselo vyplatit. Když se rozhodnete pro tenisky, možný obchodní partner si může říct, že nedbáte na doplňky a že jste pohodlní. Raději volte společenskou obuv v podobě mokasín nebo polobotek, které vypadají opravdu vkusně ke každému elegantnímu outfitu.

Nezapomeňte na stylovou brašnu

Veškeré podklady, které si na obchodní jednání berete s sebou, si uložte v krásné elegantní obchodní brašně. Dnes je koupíte v mnoha krásných provedeních, určitě nad nimi dlouho neváhejte. Kožené brašny jsou mnohem lepší než tašky na notebook, které se na obchodní jednání nosí nejčastěji.

Autor příspěvku: Redakce