Pořiďte svému partnerovi bekovku!

Ženy se většinou snaží, aby jejich partneři chodili dobře oblékáni. Šaty ostatně dělají člověka a navíc ženy se většinou musí ukázat, jaký mají styl. Bez stylového partnera se jim takový fakt dokazuje velmi těžce. V poslední době se navíc do pánské módy dostalo mnoho kousků, které stojí za to mít. Především se jedná o basic trička, která jsou vzadu delší než vepředu. Také se dostaly do kurzu i basic mikiny. Pokud tyto dva kousky zkombinujete, nechte tričko trčet z mikiny, protože přesně to je podle aktuálních módních tabulek. Když k tomu zvolí muž džíny, jež jsou u kotníků stažené na gumu, bude to jednoduchý, ležérní a pohodlný stylový look, díky kterému se vůbec nemusí stydět vyjít na ulici.

Pokud se ženy snaží partnerovi stále shánět nové kousky do šatníku, aby byl k puknutí i ten jejich a ne jen ten ženská šatník, místo kalhot, triček, košilí a mikin se zaměřte na doplňky. Aktuálně vedou kšandy nebo klobouky, které z muže dělají hotového gentlemana. Pokud už jste všechno toto pořídili, sáhněte po bekovce, protože tato čepice není jen pro starší pány o holi, ale také pro mladé muže, kteří chtějí zaujmout ženské protějšky.

Pohybují se kolem pěti set

Bekovky se staly nejdříve symbolem mužů, kteří hráli golf. Později se tato vkusná gentlemanská čepice stala symbolem mužů středního a vyššího věku, protože právě oni nosili elegantnější look. Nyní jsou však bekovky pro všechny věkové generace. Najít je můžete už opravdu na každém rohu, proto se u nějakého obchodu zastavte, mrkněte tam a kupte si takovou unikátní pokrývku hlavy, kterou jistě oceníte během následujících letních měsíců, kdy se budeme snažit, abychom nechytili úžeh či úpal.

Takové bekovky se pohybují kolem několika sto korun. Nejčastěji ty lepší najdete zhruba kolem pěti set, ale najdete je samozřejmě i v levnější variantě. Pokud toužíte po značkovém typu, našetřete si trochu větší množství peněz.

Autor příspěvku: Admin