Přivolejte sluníčko pestrými barvami

Vysoké teploty jsou už na denním pořádku, proto bychom si měli uvědomit, že je načase, abychom přestali nosit běžné džíny a ještě běžnější svetry či trička s dlouhými rukávy. Pro někoho je tato alternativa oblečení naprosto vhodná a oblíbená, jenže během teplých dní na takové kombinace není prostor. Nikdo se přece nechce potit za tak krásného počasí, proto bychom měli nosit trochu vhodnější variantu oblečení. Zkuste to proto především s pestrými barvami, a to nejen ve slunečné dny, ale především v ty dny pochmurnější, protože jistě svou pestrostí přivoláte sluníčko, které si dalo se svým zářením na chvilku pauzu, jelikož se i déšť musel ukázat na chvilku světu.

Ostatně pokud nevíte, s jakými barvami můžete rozzářit i ošklivý den, rozhodněte se pro následující tipy, které jsou nejen stále moderní, ale jedná se rozhodně o vždy dobrou volbu, pokud nevíte, co na sebe daný den, ať už je jakékoliv počasí.

• Žluté není nikdy dost!

Nejvíce zaujmete žlutou, protože tuto barvu se bojí nosit řada lidí, tedy v té pestré podobě. Sluníčkové barvičky jsou ovšem ta nejlepší volba nejen během teplého počasí, ale obecně přes celé jaro či léto. Přes tato roční období bychom totiž neměli nosit černou barvu, v níž je nám jen zbytečně horko, protože černá sluníčko přitahuje, tudíž bychom se měli rozběhnout trochu barevným směrem. Žlutá je nejlepší zejména u kabelek, dále u sak nebo i u košilí či jednoduchý topů s jemnými ramínky.

• Pestře červená nejen na oblečení, ale i na vašich rtech

Sice jsme se v poslední době setkali především s tím, že na rty si dáváme rtěnku pouze tmavých odstínů, během jara a léta se opět vrací trend, který říká, že pestré tóny červené barvy jsou „in“ i na rtech, nejen na oblečení. Co se týče oblečení, tak s červenou zaujmete především na topech s ramínky nebo především na šatech či na lodičkách.

Autor příspěvku: Admin