Sedm žhavých letních trendů, které oživí váš šatník

I když vám šatník může rupat v pantech, je načase ho doplnit o aktuální letní trendy, kterých je letos víc než dost. Pokud jste tou pravou nákupní maniačkou, moc dobře víte, že to, co bylo moderní vloni, není moderní letos. Zaměřme se tedy na sedm žhavých letních trendů, kterými je třeba oživit svůj, i když praskající, šatník.

1) Jednoduché sandálky

Žijeme v době plné extravagancí, proto mnohé ženy ocení jeden jednoduchý kousek ve svém šatníku (či spíše botníku). Tím aktuálním trendem jsou jednoduché sandálky, které se skládají z pár pásků a pruhů a jsou sotva viditelné na noze. Takové sandálky je možné kombinovat skutečně se vším. Záleží na vás, jestli dáte přednost kombinaci se sukní či s šortkami.

2) Slaměné kabelky

Opět se nám vrátila slaměná móda, která letos přinesla zejména slaměné kabelky, které si lze zakoupit buď v kulaté nebo krabicové podobě.

3) Čelenky vypadající jako šátek

Pokud sledujete na sociálních sítích veřejně známé osobnosti, víte, že se začaly nosit čelenky, které vypadají jako šátek. Samozřejmě si můžete koupit i šátek, ale čelenku nemusíte pracně zavazovat, aby vypadala skvěle.

4) Široké gumičky

K retro hitům se letos řadí i retro široké gumičky, které si mohou dovolit nosit jenom ženy s bujnou hřívou.

5) Úpletový top

Čím jednodušší, tím lepší. Letos v létě nic nepokazíte, pokud si obléknete jednoduchý bílý úpletový top, k němuž obléknete sukni nebo džíny. Úpletová móda se stejně jako slaměná móda zase vrátila do kurzu, proto toho využijte.

6) Mokasíny v podobě nazouváků

Vloni se do módy dostaly mokasíny, nyní je však koupíte zejména v podobě nádherných nazouváků, které jsou nejen pohodlnější, ale pro léto také vhodnější.

7) Oranžové plavky

Vzpomínáte si na nestárnoucí seriál „Pobřežní hlídka“? Pokud ano, jistě si vybavujete i plavky, které se v seriálu nosily. A právě takové výrazně oranžové plavky toho střihu se budou nosit i letos. Už je máte ve své plavkové sbírce?

Autor příspěvku: Redakce