Slunečná jezera na Slovensku – to pravé pro bandu přátel!

Letní měsíce se většinou nesou ve znamení vody, protože horké letní dny si nic jiného vlastně ani nepřejí. Teploty nám dosahují třiceti stupňů Celsia, což je přesně taková hodnota teploměru, díky které si ani mi nic jiného nepřejeme, než se po práci naložit do studeného bazénu a užít si přesně takové relaxace. Ti, kteří mají na zahradě svůj vlastní bazén, mají velkou výhodu, protože přece jenom nemusí utrácet stále za koupaliště a mohou se naložit do svého vlastního bazénu, který je sice těžké někdy čistit, přesto je to v létě velká výhoda.

Ostatně pokud si chcete užít vodu naprosto stoprocentně a to třeba i s bandou dobrých přátel, udělejte si o víkendu volno a vyjeďte si někam k vodě. Určitě sjíždět Vltavu nebo jinou řeku v České republice je skvělé, přesto banda přátel touží i po nějaké velké párty, než jenom po vodě. Proto je to nejlepší řešení vyjet si na Slovensko. Tam jsou totiž fantastické Slunečné jezera! Jinými slovy – Senec.

Párty, šlapadla a stanování!

Na Senci je skvělé to, že se nejedná o drahou dovolenou, kterou za léto podniknete. Můžete si tam vyjet jenom na víkend, což vám jistě bude i stačit. Pokud ne, můžete se na takový skvělý prodloužený víkend vydat víckrát za léto, protože Senes jen tak neomrzí! Je skvělé, že si můžete vybrat, kde či jak budete spát. K dispozici jsou hotely či kemp, ale nejoblíbenější je stanování, protože právě takové stanování v sobě nese to největší dobrodružství, po kterém tak prahnete.

Ostatně na Senci se stanuje nejlépe, protože v noci to tam maximálně žije díky nejrůznějších diskotékám. Ráno si pak můžete svou kocovinu léčit někde u vody pomocí šlapadel, protože právě to je zábava pro pravé přátele. Šlapadla se většinou půjčují na dvě hodiny a stojí to opravdu minimálně, proto využijte tuto možnost. Připravte si však drobný poplatek i za parkování auta nebo motorky či jiného vozu, s nímž přijedete.

Autor příspěvku: Admin