Únikovky v Ostravě, to je 60 minut adrenalinu

Možná v Ostravě nežijete a zde jen projíždíte nebo je to vaše cílové město na výlete, ale pokud chcete zažít 60 minut té nejadrenalinovější a nejnapínavější zábavy, únikové hry v Ostravě jsou zde pro vás. Únikové hry vám umožní přenést se do zcela nového světa zábavy. Připravené je zde pro vás opravdu vynikající přenesení scénáře do reality. Budete řešit mnohé důmyslné hádanky a rébusy, neustále překonávat překážky a závodit s časem. Zápasit budete s logikou, svým důvtipem a odhodláním to prostě nevzdat. Vzhledem k tomu, že únikové hry v Ostravě jsou dnes rozšířené opravdu po celém světě, je jich neskutečně velké množství. Mnoho bloggerů a odborníků na Escape game nebo také Exit game o nich píše a máme pár jednoduchých nápadů, které se používají snad v každé únikové hře.

Co očekávat od únikových her?

Hledat budete skryté objekty, které jsou důkladně ukryté po celé místnosti. Hledejte opravdu všude a nevynechte žádnou skrýš. Vzpomeňte si na všechny detektivky, které jste kdy viděli a všechny hry, které jste kdy hráli na počítači. Může to být předmět, nebo jen klíčové slovo skryté někde před vašimi zraky. Slova s utajeným významem pak budete objevovat porovnáním jednotlivých písmen. Šifry s podobou abecedního kódu, různé kombinace tvarů, různých barev a obrysů, tvarů či zvířat vám dokonale zamotají hlavu. Po dešifrování všech objektů a rébusů pak konečně můžete zadat kód do vašeho zámku. Máte rádi puzzle a světelné efekty? Víte jak je použít pro otevření tajné schránky či skříňky? Tohle si ověříte v praxi.

Únikové hry v Ostravě

Magnetické a další důmyslné spínače umožňující přechod do další dimenze vám doslova vyrazí dech.  Zabředněte do bádání a svádění boje s nástrahami. Vyzkoušejte si úděl vězně v temném středověku, roli detektiva, nebo se přeneste do budoucnosti. Exit game mají neskutečně mnoho možností. Podívejte se, co The Chamber s tajemnou atmosférou momentálně nabízí. S cejchem výjimečnosti si užijte kouzlo únikovek a dodržte ve svém týmu časový limit. Společně se těšte na další nové zážitky a více hledejte na webových stránkách ostrava.thechamber.cz

Autor příspěvku: Admin