Zamilujte si šperky celebrit

Šperky jsou hrdostí každé ženy. Většinou si ženy kupují obyčejnou bižuterii, protože takové unikátní kousky v pravé podobě moc nenajdete. Pokud ano, tak pěkně drahé. Mnoho žen nakupuje přes internet přesně takové šperky, protože tam je vyjdou bižuterní záležitosti na pár korun. Oblíbený je zejména Ebay, protože tam opravdu najdete náhrdelníky, jež byste koupili tady za pět set korun, za stovku. Po nich tedy sáhnou rozhodně klasické nákupní maniačky, které nízké ceny snad přitahují.

V poslední době se toho stalo mnoho nejen ve světě módě, ale hlavně ve světě celebrit. Předávalo se několik cen, díky kterým jsme mohli sledovat, co si celebrity na sebe vezmou. Řada z nich si vzala unikátní róby či obleky dělané na míru a my mohli pozorovat, jaký styl má řada oblíbených herců, hereček, zpěvaček nebo zpěváků. Ženy ladily své looky s mnoha šperky, které nám mnohdy braly dech. Jaké byly nejoblíbenější šperky celebrit, které jsme mohly pozorovat na mnoha celebritách a které naopak nestály ani za zlámanou grešli?

• Oblíbené bylo klenotnictví Tiffany

S bižuterií se většina hvězd nějak dvakrát nezabývá. Rovnou míří k unikátním pravým šperkům. Nejčastěji v poslední době zamířily hvězdy do klenotnictví Tiffany. Ta totiž v poslední době představila novou kolekci, a to City Hardwear. Mezi stále zákaznice se řadí například zpěvačka Lady Gaga nebo například Zoe Kravitz. Mimo jiné sem neustále chodí i supermodelka Karolína Kurková či Scarlett Johansson. O hvězdy tedy nemá toto klenotnictví nouze a nikdo by se nedivil, jestli by se hvězdy staly jediným příjmem klenotnictví, protože s jejich četným navštěvováním by se obchod i udržel!

Autor příspěvku: Admin