Miliardáři, kteří začínali od nuly – nechte se inspirovat

Existuje mnoho osobností, které si zaslouží náš obdiv. Jsou to většinou nejrůznější celebrity, které sklízí řadu obdivů ze všech stran, ale celebrity nejsou jediné, které bychom měli obdivovat. Existuje mnoho jiných lidí, kteří si mohou říkat „úspěšní“ a jejich tváře si nepamatujeme tak, jako ty hvězdné, které vídáme neustále v televizích a v různých časopisech, kde jsou s nimi rozhovory na různá osobní témata.

Mohli bychom například obdivovat ty, kteří se dostali od nuly až k vybudování obrovského úspěšného podniku. Právě pro ně byla jejich cesta za úspěchem velice trnitá. Jejich příběhy vždy znají především ti, kteří se také chtějí ocitat na jejich místě, proto hledají v jejich příbězích motivaci, která většinou právě chybí. Mezi takové světové miliardáře patří i následující lidé, od kterých se jednoznačně můžeme nechat inspirovat. Snažme se z jejich rad ponaučit a začněme věřit v to, že i my jednou můžeme být na jejich místě a že i o nás se může tak psát na různých internetových stránkách, jako je třeba tahle.

• Ioan Nuculae

Jedná se o nejbohatšího člověk a Rumunska. Je mu šedesát let a za svůj život hodně prožil. Od nuly ale vybudoval konglomerát Interagro, jehož příjmy dosahují rok co rok částky vyšší jak šest set milionů eur. Tento muž stál za zrodem tak velké společnosti, jakou je právě tato, a rozhodně si zaslouží obdiv. Vybudoval to z naprosté nuly – jen věřil ve svůj úspěch.

• Amancio Ortega

Jistě hlavně ženy budou znát obchodní značky Zara, Bershka nebo třeba Massimo Dutti. Jedná se o značky společnosti Inditex, kterou vlastní Amancio Ortega. Jedná se o nejbohatšího člověka v Evropě, který se také nachází v první pětici nejbohatších lidí světa. I tento muž vybudoval z něčeho něco – narodil se v chudé rodině, ale věděl, že pokud bude neustále pracovat, pak si splní veškeré své vize. Jenže nepracoval pro nikoho jiného, než právě pro sebe, a tak pomalu ale jistě budoval jednu z největších sítí obchodních značek, jakou dnes známe.

Autor příspěvku: Redakce