Chraňte uši i dýchací cesty zaměstnanců

Pokud máte zaměstnání, kde jste neustále vystaveni hluku, který neprospívá vašemu tělu a zdraví, hlučné prostředí nemusí být problém. Vyberete si pomůcky na ochranu sluchu. Pracovní sluchátka a zátkové chrániče ochrání váš sluch. Komunikační sluchátka pomohou při mnoha zaměstnáních. Chrániče sluchu vybírejte vždy kvalitní. Vždy chtějte pro sebe vysokou kvalitu, funkčnost a praktičnost. Vybrat lze z různých modelů a barevných provedení. Pracovní sluchátka jsou vhodná do prostředí se zvýšeným hlukem, kde svůj hluk vystavujete velkému nebezpečí.

Neustálá práce v hlučném prostředí negativně působí na sluch a nervy, ale navíc se vystavujete riziku výskytu nepříjemného srdečních onemocnění. Proto svůj sluch vždy chraňte a začněte používat ochranná pracovní sluchátka. Sluchátka opatřená náhlavním páskem jsou stabilní, velmi pohodlná a vysoce účinná. Technologie dvojitého pouzdra zajistí vysokou ochranu pro váš sluch. Chrániče sluchu navíc umožňují jak vysokofrekvenční, tak i nízkofrekvenční útlum.

Chraňte své dýchací cesty třeba polomaskou

Zdraví musí být na prvním místě. Proto pokud často pracujete ve značně znečištěném prostředí, vždy dbejte na ochranu dýchacích cest pomocí polomasek, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Pomocí polomasek zajistíte nejvyšší ochranu pro vaše dýchací proti výparům, plynům a dalším znečištěným částicím. Chraňte se zejména před jemným prachem a mlhami. V prašném a mlhavém prostředí, kde se ve vzduchu vyskytují mnohé škodlivé látky, si pořiďte respirátor s ventilkem, který zaručí bezpečí a komfort i v tak znečištěném prostředí.

Ochrání vás v průmyslu a to i v situacích, kde je nutné splnění ochrany FFP1. Respirátor disponuje technologií filtru s velmi nízkým dýchacím oporem a ten zajistí filtraci při sníženém dýchání. Konstrukce je vhodná pro všechny typy obličejů a umí se celkově přizpůsobit vaší tváři. Horní panel pak snižuje zamlžování ochranných brýlí. V prašném prostředí lze pracovat i bez zdravotních následků. Využijte je i při rekonstrukci a renovaci.

Autor příspěvku: Admin