Myšlenky Steva Jobse povídající o úspěchu i seberozvoji

Člověka jménem Steve Jobs nemusíme jistě dlouze představovat. Jedná se o muže, který je známý díky značce, kterou vybudoval a kterou doma má drtivá většina lidí. Máme na mysli značku specifickou svým nakousnutým jablkem. Ano, je to Apple, značka, s níž dobyl svět. Nicméně to, že vybudoval takto celosvětově známou a populární značku, není to jediné, co dokázal. Kromě toho to byl velký podnikatel, z jehož činů se můžeme učit. V případě, že se rozhodnete podnikat, přinášíme vám několik myšlenek tohoto muže, které pojednávají o podnikání, také o úspěchu i o seberozvoji, což je velmi důležité.

Jednotlivé myšlenky Steva Jobse vás jednoznačně motivují, nechte se tedy motivovat a buďte úspěšní v tom, co děláte.

“Odvážně následujte své srdce a intuice”

Ne nadarmo se říká, že srdce má vždycky pravdu a že intuice vede člověka kupředu. V současné době je právě srdce a intuice něco, na co se bohužel zapomíná. To však často vede lidi do záhuby, bohužel. V případě, že budete odvážně následovat to, kam vás táhne srdíčko, a budete věřit své intuici, bude se vám najednou nejen dařit, ale také se vám bude žít lépe.

Steve Jobs byl důkazem, že člověk dokáže všechno, co si usmyslí a čemu věří. Málokdo si však uvědomuje, že jeho hlavním pohonným motorem bylo právě srdce a intuice.

“Nemůžete jednotlivé body spojit s budoucností, ale naopak věřte, že se body na základě vaší minulosti spojí do jedné budoucnosti. Věřte tedy v něco – v osud, život či karmu.”

Člověk by měl v něco věřit, nejlépe v sám sebe. Jenže kromě toho musí věřit ještě v něco vyššího, co náš život vede a ovládá. Steve Jobs byl přesvědčen o tom, že člověk musí v něco věřit, nezáleželo v co -někdo věří na osud, někdo na život, jiný na karmu. Vesměs se však jedná o to samé, o něco, co nám vytváří budoucnost a co je už předem dané.

Autor příspěvku: Redakce