Svět IT je vám otevřený, buďte jeho součástí i vy

Zajímáte se o informační technologie? Chcete se stát součástí tohoto světa? Pak neváhejte, tento svět je vám plně otevřený. Pokud navíc svou dosavadní práci nemáte zrovna v lásce, pokud patříte k lidem, kteří nechodí do práce s úsměvem na rtech, je čas na změnu. I vaše práce může být rozmanitá, nemusíte mít práci stereotypní. Jen to chce trochu odhodlání a poslat životopis do firmy U&SLUNO

Choďte do práce s úsměvem, mějte práci, která vás baví, staňte se součástí světa informačních technologií. I když nemáte zkušeností v IT oboru mnoho, zkušenosti se mohou nabrat třeba ve zmiňované ostravské společnosti U&SLUNO, která nyní shání posilu do svého týmu. Stanete se novou posilou právě vy? Aktuální přehled volných pracovních pozic najdete na joinus.cz. 

Ať už práce není stereotypem

Firma U&SLUNO toho nabízí mnoho, jedním lákadlem je rozmanitá práce. Zaměstnání nemusí být jeden velký stereotyp, právě naopak. Každý den se můžete do práce těšit právě díky rozmanité pracovní náplni. Navíc se ve firmě U&SLUNO naučíte novým věcem, opět se tedy posunete dál a získáte hromadu nových zkušeností. 

Velkým lákadlem je samozřejmě pružná pracovní doba nebo možnost pracovat formou Home Office. Nemusíte tedy bydlet v Ostravě nebo v blízkém okolí, abyste se mohli o práci ucházet. Můžete teoreticky pracovat odkudkoli z České republiky. 

K dalším benefitům firmy patří přátelské pracovní prostředí, milý kolektiv, čokoládové středy, vynikající káva na pracovišti apod. 

Firma U&SLUNO

Firma U&SLUNO sídlící v Ostravě se dnes řadí k dynamickým, moderním společnostem, které mají potenciál dál růst. Zaměřuje na se informační technologie a mimo jiné i na konzultační služby pro retail, logistiku a pro distribuci. 

Staňte se součástí týmu a změňte svůj život k lepšímu.

Autor příspěvku: Redakce