Tři výhody nebankovních půjček

Bez peněz se žije skutečně těžce. To vědí převážně ti, kteří přišli o práci a kteří nemohli platit účty, jež zaplatit potřebovali. Sice se v současné době potýkáme se zaměstnaneckou krizí, což zaměstnavatele nutí k tomu, aby svým zaměstnancům přidávali na výplatních páskách, ale zaměstnanci bohužel nešetří, naopak se jim zvětšují potřeby, které chtějí rychle uspokojit. Nemůžeme se tedy divit tomu, že se dostáváme do finančních tísní, v nichž si potřebujeme půjčit. Než se však vydáme do bank, šanci bychom měli dát i těm nebankovním institucím.

Nebankovní instituce, jako je například Rerum.cz, má oproti bankám celou řadu výhod. Mezi hlavní výhody se řadí například to, že jsou výhodnější. Nedostaneme se díky nim do nelítostně vysokého zadlužení, protože nebankovní instituce půjčují jen „několik“ potřebných desítek tisíc korun. Zde nepochodíte s žádostí o stotisícové půjčky, což je na jednu stranu skutečně výhoda.

Jaké jsou další výhody nebankovních půjček?

1) Vyřizování z pohodlí domova

Velkou výhodou je to, že žádosti o půjčky můžete zřídit z pohodlí domova. Nemusíte tak stát na pobočkách bank ve frontách, které jsou doslova několikahodinové. Navíc podmínky půjčky si můžete důkladně přečíst, nikdo na vás nespěchá. Stejně tak si můžete spočítat splátku, kterou si následně nastavíte.

2) První půjčka zdarma

U bank se většinou setkáte s poplatky navíc. Jsou to poplatky, které se připočítávají za zprostředkování půjčky. Jenže v podmínkách nebankovních institucí stojí, že první půjčka je zdarma. Samozřejmě to není pravidlem, ale je to velice časté.

3) Peníze na účtu takřka ihned

A co je největší výhodou, tak je to, že žádosti o půjčku se schvalují hned. Půjčku tak dostanete během několika minut, kdy vám peníze přivítají i na váš bankovní účet, který jste si zadali do žádosti. Nemusíte čekat několik týdnů jen na schválení půjčky!

Autor příspěvku: Redakce