Zvolte si svou vlastní cestu podnikání

Rok 2017 přinesl spoustu nových změn. Zejména se jedná o změny týkající se zdravotního a sociálního pojištění, protože se změnila i výše záloh pro OSVČ.

V České republice se také dále budou zvyšovat platy. Zaměstnavatelé si už nemohou dovolit odcházející zaměstnance, proto jim raději zvýší plat o nějakou tu korunu. Poptávky jsou zejména po IT specialistech nebo po dělnících, kteří by ochotně pracovali za každého počasí na stavbách. Jelikož lidé odchází do zahraničí za lepší prací, dávají výpovědi u stávajících zaměstnavatelů takřka denně.

Jedná se už v současnosti o běžnou záležitost, která doposud tolik nevadila. Jak se ale přišlo na to, že na trhu je nedostatek pracovní síly, zaměstnavatelé začali panikařit. Nemohou si již dovolit ztrátu zaměstnanců, tak byli ochotni přistoupit i na tento radikální krok.

Samozřejmě se Česká republika potýká i s jinými událostmi, a to nejen ve světě ekonomiky nebo financí. Od začátku roku jsme zaznamenali i spoustu úspěchů, se kterými je dobré se podělit. Pakliže jste je propásli, nevadí! Stačí zpětně nahlédnout do internetového magazínu Czechamagazine.cz, kde všechny články najdete pohromadě.

Autor příspěvku: Redakce