LetGo se rozvíjí dál. Česká aplikace získala půl miliardovou investici

I Češi občas přijdou na něco přelomového. Své o tom ví zakladatelé fantastické aplikace nazvané LetGo, což je aplikace umožňující prodej věcí z druhé ruky přes mobil, ale i přes web. Aplikaci můžeme zná díky televizním reklamám, kdy lidé zkrátka vyfotí, sdílí a následně prodávají věci, které už nepotřebují. Prvotní princip spočíval v prodeji věcí lidem, kteří se nachází ve stejném městě či obci, nyní se však prodává po celé republice. Aplikace funguje už zhruba dva roky a za tu dobu se LetGo stalo nejvyužívanější prodejní službu vůbec. Nemůžeme se divit tomu, že nyní získala obrovskou investici, a to dokonce v dolarech.

Investoři rádi hledají projekty, do kterých mohou investovat. A LetGo je fantastický projekt, do kterého se rozhodně investovat vyplatí. To ví i investiční jihoafrická skupina Naspers, která investovala do českého startupu neuvěřitelných 500 milionů dolarů!

Aplikace LetGo nemá o investice nouze a tato obrovská investice by mohla projekt posunout zase dál.

Co nového u LetGo?

LetGo samozřejmě nezaostává a neustále ukazuje investorům, že se do aplikace vyplatilo investovat. Například nyní testuje videoinzeráty, dále také zkouší nabízet pronájmy nebo prodeje nemovitostí. Zanedlouho se tak z aplikace, která původně byla založena na prodej a koupi věci z druhé ruky, stane aplikace, kde seženeme opravdu všechno – od plyšových hraček až po nový domov.

LetGo i v zahraničí

Aplikace se však nedávno vydala i do světa, kde se stala obrovským konkurentem aplikací Facebook Marketplace nebo také dalších prodejních služeb, jako je Ebay nebo OfferUp. S konkurencí se však potýká tvrdě a bojuje statečně. Samozřejmě se těší fantastickým výsledkům. Díky tomu, že si aplikaci postahovalo více jak sto milionů lidí, se stala aplikace nejstahovanější prodejní aplikací na světě. Uživatelé si cení aplikace zejména díky jednoduchosti.

Autor příspěvku: Redakce