Moč jako hnojivo. Ekologické pisoáry vzrostou v nejromantičtější zemi světa

V dnešní době existuje snad všechno. Proto se snažíme zrealizovat i to, co se na první pohled zdá doslova nemožné. A že takových věcí je! Například ne každého by napadlo, že lze lidskou moč využít jako hnojivo. A pokud by to někoho napadlo, nevěděl by, jak to udělat, aby močení na veřejnosti nebylo považováno za neslušné. Přece jen vykonávání své potřeby na veřejnosti je neslušné, navíc je vykonávání potřeby v mnohých zemích, včetně České republiky, trestáno nemalými pokutami. Ovšem Paříž se rozhodla ukázat, že močení na veřejnosti může být prospěšné. Rozhodla se instalovat do zahrad a parků červené pisoáry, které jsou ekologické a které budou vytvářet z moči hnojivo pro zahrady a parky.

Ať už se to zdá být sebevíc směšné, je to skutečně tak. Lidská moč se bude v nejromantičtějším městě světa považovat za hnojivo a lidé budou moct svou potřebu vykonávat do pisoárů na veřejnosti. Jediný problém je, jestli se nebudou stydět před ostatními. Přece jen se jedná o choulostivou aktivitu, při které je vyžadováno jisté soukromí, které bohužel pisoáry nebudou poskytovat.

Jak se budou pisoáry používat?

Od používání klasických pisoárů se ekologické nebudou nijak lišit. Zkrátka se vyhledají, přistoupí se k nim a vykoná se jejich potřeba. Designéři se nebojí toho, že by lidé nevěděli, jak je používat, ale bojí se spíše toho, že bude lidem vadit močení před ostatními. Jak jsme zmínili, pisoáry nebudou poskytovat žádné soukromí, které však mnozí vyhledávají a vyžadují.

Vzhledově však pisoáry zaujmou. Vždyť se jedná o červené pisoáry, které budou ve vrchní části pokryty květinami.

Jak to vidí občané

Jelikož se jedná o nevšední výtvor a vynález, najdou se dvě skupiny lidí. Jedna skupina je zastáncem toho názoru, že je to neslušné a že to jen vybízí k neslušnému chování. Druhá skupina se však domnívá, že se tímto předejde běžnému močení na ulici, čímž dojde k zamezení zápachu a nečistoty.

Autor příspěvku: Redakce