Vize úspěšné společnosti nejsou nikdy malé

Mezi úspěšné společnosti patří například DRFG a.s., kterou založil podnikatel a majoritní vlastník David Rusňák. Jde o českou investiční skupinu s kapitálovými podíly ve společnostech, které se zabývají vzděláváním a výzkumem, vývojem software, výrobou, investičními a finančními službami. Celkové investice společnosti přesáhla hranici 4 miliardy korun a investice jdou do finančnictví, zdravotnictví, energetiku, telekomunikace a nemovitosti.

Vize a cíle společnosti

Cílem je zhodnocení kapitálu skrze investice do společností a projektů v perspektivních oborech. Řídí se investiční filozofií, která je založená na upřednostňování investic zejména v těch v oborech, ve kterých je provedena expertíza, v kulturně i geograficky blízkých a známých lokalitách, a v neposlední řadě v projektech, kde lze získat významný rozhodovací podíl. Skupina jde vstříc i konzervativním českým investorům, kterým umožňuje investovat do podílových fondů. Za fondem stojí Lichtenštejnský správce, fond podléhá té nejpřísnější evropské legislativě. Znát jej můžete pod zkratkou UCITS, která v názvu fondu upozorňuje na to, že fond vyhovuje přísné evropské legislativě, která upravuje kolektivní investování a vychází z evropských právních předpisů pod označením The Undertakings for Collective Investment in Transferable Securities.

Nové investice

Sektor lékárenství je pro investiční skupinu jedna z novějších oblastí podnikání. Po boku majitele společnosti se v roli vysoce kvalifikovaného partnera a manažera objevuje Rudolf Matějka, který má za sebou 7 let vedení sítě lékáren BENU a v této oblasti se pohybuje přes 20 let. Vedle toho se společnost pustila do budování telekomunikační internetové sítě a zatím je určena pro oblast Jihomoravského kraje. Významným partnerem se stal Roman Řezníček v partnerství s DRFG TELCO. Investiční skupina DRFG tímto významně posiluje postavení v telekomunikacích. Stojí před nimi budování a rozvoj stávající i nově vznikající komunikační infrastruktury.

Zdroj: http://www.euro.cz/archiv/nejsem-clovek-ktery-bude-od-neceho-utikat-1284802

Autor příspěvku: Admin