Zásilkovna jako konkurent České pošty. Odesílat balíky bude moct každý

Využíváte služeb České pošty? Pokud ano, víte, na jak dlouhou dobu to je. V současné době je Česká pošta místem, kam člověk chodí nerad. Nezáleží na tom, jestli chce člověk něco odeslat nebo jestli si člověk jde jen pro balíček, který mu byl zaslán a nedoručen, i když byl doma a vyčkával právě na něj. V každém případě člověk stráví na půdě České pošty nadmíru času, člověk by nevěřil, kolik času může na České poště strávit. Navíc ne vždycky se narazí na příjemné zaměstnance, kteří často svou nepříjemností zničí celý den, i když byl poměrně podařený. Pokud se nechcete s Českou poštou dostávat do styku, budete potěšeni tím, že Zásilkovna umožní posílat balíky i obyčejným osobám.  

Pokud budete chtít příště podat nějakou zásilku, nebudete muset jít na Českou poštu. Zasílání balíků totiž bude umožňovat i Zásilkovna, která chystá novou aplikaci, v rámci které všechno zaplatíte, pak jen balík odnesete na vaši nejbližší pobočku. Je to daleko rychlejší, a hlavně levnější cesta, jak poslat balík tomu, komu chcete.  

Co je to Zásilkovna? 

Pakliže jste se ještě nedostali se Zásilkovnou do styku, prozradíme vám, o co se jedná. Jedná se o kurýrní službu, kterou doposud využívaly především firmy. Balíky, které jste si objednali, putovaly na pobočku Zásilkovny, kterých je neskutečné množství po celé České republice. Jednalo se o rychlejší dodání balíku a o levnější služby. Nyní se nabízí další služba – i lidé budou moct balík objednat a poslat tam, kam chce. Bude to levnější a taky rychlejší podání než na České poště.  

Do budoucna se bude doručovat až domů 

Jelikož je síť Zásilkoven opravdu nadmíru rozšířená, člověk si vyhledá tu nejbližší, kam balík, jenž má už vyplněné údaje skrze mobilní aplikaci a jehož zaslání je již také uhrazené, odnese a odkud se vše pošle. Není sporu o tom, že Zásilkovna je novým konkurentem České pošty.  

Do budoucna chystá Zásilkovna také možnost doručit balíky domů, což jistě taky ocení celá řada z nás.  

Autor příspěvku: Redakce